Najczęściej zadawane pytania

Szampon przeciwłupieżowy z odżywką

Co to jest szampon przeciwłupieżowy?
Szampon przeciwłupieżowy to skuteczny preparat, który usuwa łupież i łagodzi świąd. Jest stosowany przy leczeniu łojotokowego zapalenia skóry, łuszczycy owłosionej skóry głowy i grzybicy. Reguluje wydzielanie sebum oraz zapobiega nawracaniu problemu i ponownemu pojawieniu się objawów. Pielęgnuje i poprawia kondycję włosów.
Jak często należy stosować szampon przeciwłupieżowy?
Szampon Oliprox® zaleca się stosować 2-3 razy w tygodniu. Szampon z odżywką należy nanieść na mokre włosy, wmasować, pozostawić na 5 minut, spłukać, a następnie powtórzyć czynności. Po zastosowaniu szamponu można użyć produktów do stylizacji i układania włosów.

Pianka przeciwłupieżowa

Co to jest pianka przeciwłupieżowa?
Dzięki połączeniu substancji z grup olamin i nowej generacji azoli doskonale radzi sobie z każdym rodzajem łupieżu. Działa przeciwgrzybiczo i przeciwzapalnie. Dodatkowo nawilża i pielęgnuje skórę głowy. Nie wymaga spłukiwania- zapewnia maksymalną ochronę włosów i skóry aż do kolejnego mycia.
Jak należy używać pianki przeciwłupieżowej?
Niewielką ilość Pianki Oliprox® należy wmasować partiami w wilgotną skórę głowy (nie wgniatać we włosy) bądź ciała. Nie spłukiwać! Dwa pełne naciśnięcia pompki są wystarczające do aplikacji preparatu na całą skórę głowy.

Lakier przeciwgrzybiczy

Co to jest lakier przeciwgrzybiczy?
Lakier Oliprox jest jedynym na rynku tego typu preparatem w formie wodnego żelu. Jest to produkt niezwykle wydajny i skuteczny w walce z grzybicą oraz wspomagający leczenie onychomykozy. Dzięki żelowej formule przenika do i przez płytkę paznokcia osiągając stężenie terapeutyczne.
Jak działa Oliprox® Lakier do paznokci?
Nowy produkt firmy Boderm opracowany został jako wydajny i skuteczny preparat zapobiegający grzybicy i wspomagający leczenie onychomykozy. Zapewnia kompleksową ochronę słabej i zniszczonej płytki paznokcia. Climbazole i Piroctone Olamine wykazują szerokie działanie przeciwgrzybicze, antybakteryjne i antymikrobowe. Substancje te działają synergicznie zapewniając szerokie spektrum przeciwgrzybicze - lepsze niż innych preparatów na rynku.

Krem przeciwgrzybiczy

Co to jest krem przeciwgrzybiczy?
Krem przeciwgrzybiczy to preparat, który wspiera terapię zakażeń grzybiczych oraz wzmacnia naturalne funkcje skóry. Działa przeciwzapalnie, przywraca równowagę proliferacji komórek skóry, naprawia barierę lipidową oraz zmniejsza szorstkość skóry. Dzięki zawartości Masła Shea, którego skład zbliżony jest do łoju skóry, tworzy doskonałą warstwę ochronną.
Dlaczego Technologia Ciekłych Kryształów wykorzystana w kremie jest tak skuteczna?
Krem po wniknięciu w głąb skóry, dzięki wykorzystaniu Technologii Ciekłych Kryształów, równomiernie rozprzestrzenia się w przestrzeniach międzykomórkowych bez pozostawiania tłustego filmu na naskórku.Krem Oliprox® jest komfortowy w stosowaniu, także w miejscach gdzie naturalna budowa anatomiczna sprzyja powstawaniu okluzji (np. w pachwinach). Dzięki unikalnemu składowi i Technologii Ciekłych kryształów, Krem Oliprox® wspiera terapię zakażeń grzybiczych oraz wzmacnia naturalne funkcje skóry.
Nasz ekspert odpowiada na pytania

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?
Zadaj je naszemu specjaliście:

Zobacz nasze produkty: